- DELL

Цена
€349 00 / 682 58 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.

Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на екрана | LCD |
| Дължина на диагонала на екрана | 27" |
| Големина на използваната част от екрана | 27" |
| Вид матрица | IPS |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Големина на точката | 0.1554 мм |
| Поддържани цветове | 1.07B |
| Максимална резолюция | 3840x2160 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 120 Hz |
| Яркост | 350 cd/m^2 |
| Контраст | 1 500 : 1 |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Време за реакция | 5 ms |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Обработка на екрана | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Включени кабели | Захранващ кабел |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| Характеристики за сигурност | Security Lock Slot |
| Монтажни възможности на плосък панел | 100mm |
| Съвместими стандарти за монитор | Energy Star, VESA FDMI |
| Макс. околна температура в изключен режим | 60 °C |
| Мин. неработна околна температура | -20 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 80 % |
| Мин. работна влажност на въздуха | 10 % |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим | 90 % |
| Мин. влажност в неработен режим | 5 % |
| Макс. работна надморска височина | 4998.72 m |
| Номинално тегло | 4.85 кг |
| Тегло | 6.71 кг |
| Максимална честота на хоризонтално сканиране | 270 kHz |
| Минимална честота на хоризонтално сканиране | 27 kHz |
| Максимална вертикална честота на сканиране | 120 Hz |
| Минимална вертикална честота на сканиране | 48 Hz |
| Консумирана енергия при работа | 25.2 W |
| Консумирана енергия в режим на готовност | 0.4 W |
| Формат на говорителите | Вграден |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Гаранция Срок бележки | Next Business Day |
| Цветова гама | sRGB 99% |
| USB | 1 (USB Type C); 3 (USB Type-A) |
| Максимална консумирана енергия | 180 W |
| Максимален ток на входа | 1.6 A |
| Тегло | 7.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Dell 27 Plus 4K USB-C Монитор – S2725QC | Завладяваща яснота и безпроблемна свързаност
Подобрете продуктивността и развлеченията си с Dell S2725QC 27" 4K USB-C монитора, създаден за впечатляващи визуални ефекти, плавна работа и лесно мултитаскиране. Независимо дали работите, играете или гледате филми, този монитор предлага 4K UHD (3840x2160) разделителна способност с ярки цветове и изключителни детайли.
Основни Предимства:
- Кристално ясно 4K UHD изображение: Насладете се на ултра-ясна визия с 163 PPI и 99% sRGB покритие за естествени цветове.
- Плавен 120Hz екран & AMD FreeSync Premium: Без скъсвания и закъснения при игри и видео.
- Универсален USB-C вход: Зареждайте лаптопа си (до 65W), прехвърляйте данни и извеждайте изображение с един кабел.
- Завладяващ звук: Вградени 5W говорители с богат звук без нужда от допълнителни устройства.
- Ергономична регулируемост: Наклон, завъртане, височина и ротация за перфектна гледка.
Технически Спецификации:
- Панел: 27" IPS, Anti-Glare, 178°/178° ъгъл на видимост
- Резолюция: 3840x2160 (4K UHD), 16:9 съотношение
- Яркост: 350 cd/m², Контраст: 1500:1
- Време за отговор: 4ms (GTG), 5ms (нормално), 8ms (MPRT)
- Порти: USB-C (DP Alt Mode, 65W PD), HDMI, USB-A
Идеален за професионалисти, геймъри и творци, Dell S2725QC комбинира иновативни технологии и елегантен дизайн за незабравимо изживяване.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








